Pomocí těchto 5 aplikací se seznamy dárků dostanete každého, co na Vánoce opravdu chce!

Když se chystáte na sváteční období, musíte toho udělat hodně. Od zdobení a pečení až po nakupování a balení může být vše ohromující. Aplikace seznamů dárků nám pomáhají trávit méně času nákup dárků a více času být přítomen s naší rodinou, přáteli a blízkými!

Chcete-li zmírnit toto zatížení prázdninových úkolů, podívejte se na tyto užitečné aplikace se seznamy dárků pro váš iPhone. Umožní vám rychle vytvořit svůj seznam, přidat užitečné poznámky a zůstat v naprostém pořádku se všemi nákupy na dovolenou.

Podívejte se na hodnocení aplikací a přečtěte si recenze!

Rádi používáme aplikace třetích stran, abychom se postarali o naši vánoční dárkovou organizaci. Je ale důležité instalovat pouze důvěryhodnou a spolehlivou aplikaci, která dělá to, co říká! Proto před stažením JAKÉKOLI aplikace vždy doporučujeme přečíst si několik recenzí a zkontrolovat hodnocení.

Hledejte uživatelské hodnocení 4+

Naším pravidlem je vždy si přečíst uživatelské recenze, než si stáhnete a nainstalujete jakoukoli aplikaci třetí strany. Než se ponoříte, ujistěte se, že aplikace nabízí to, co slibuje ostatním!

1. Santova taška (zdarma)

Santa's Bag je úžasná aplikace se seznamem dárků s řadou funkcí, které se vám budou určitě hodit. Začněte tím, že přidáte rok nebo seznam a rozpočet, abyste mohli sledovat, co utrácíte. Dále přidejte své příjemce, kteří jsou již seskupeni podle přátel a rodiny. Poté si najděte dárky a jste na cestě.

Aplikace nabízí tyto užitečné funkce:

 • Zadejte příjemce ručně nebo importujte ze svých kontaktů.
 • Přidejte podrobnosti o dárku včetně seznamu, příjemce, obchodu, ceny, množství, umístění a značek. Můžete také označit, zda je dárek domácí nebo punčocha.
 • Sledujte dary během procesu klepnutím na to, zda se jedná o plánovaný nápad na nákup, objednání, zabalení, zabalení, odeslání nebo dar.
 • V sekci Odkazy najdete dárky, značky, seznamy přání a registry.
 • V oblasti Najít dárky najdete tipy na dárky podle kategorie nebo obchodníka včetně obchodů jako Amazon, Best Buy, Macy’s a mnoho dalších.

Santa's Bag je velmi snadno použitelný, nabízí řadu skvělých funkcí a na hlavní obrazovce zobrazuje pěkné shrnutí plánovaných a zakoupených dárků. Jako bonus můžete také vidět skvělé odpočítávání do Vánoc.

Santa's Bag je zdarma s nákupem v aplikaci za účelem odstranění reklam.

2. Seznam vánočních dárků Lite (zdarma)

Christmas Gift List Lite je další dobrá aplikace se seznamem dárků, kterou můžete vyzkoušet. Můžete skočit přímo dovnitř a začít přidávat své příjemce a dárky, každý v jejich vlastních pohodlných sekcích. Můžete také upravit nastavení, aby se zobrazovaly centy, vybrat typ měny a použít přístupový kód nebo Touch ID.

Aplikace vám poskytuje tyto užitečné funkce:

 • Zadejte příjemce ručně nebo je přidejte ze svých kontaktů.
 • Zahrňte rozpočet pro každého příjemce a podívejte se, kolik jste za něj utratili a zbývá.
 • Přidejte podrobnosti o daru, například obchod, cenu, příjemce a poznámku.
 • Sledujte dárky v procesu, jako je myšlenka, potřeba nakupovat, nakupovat, přepravovat, přijímat, balit a prezentovat.
 • Seřadit dárky a příjemce podle toho, kde se jejich dárky právě nacházejí.

Seznam vánočních dárků Lite má sváteční rozhraní a zahrnuje také odpočítávání do Vánoc, které můžete podle potřeby změnit na novoroční. Obrazovka pokroku vám poskytne pěkný přehled o vašem rozpočtu a sledování darů osobou nebo přítomným.

Seznam vánočních dárků Lite je zdarma s nákupem v aplikaci za účelem odstranění reklam, synchronizace mezi zařízeními a archivace seznamů.

3. GiftPlanner (zdarma)

GiftPlanner je ještě jedna vynikající aplikace pro seznam dárků, kterou si můžete prohlédnout. Na této je hezké, že můžete přidat více seznamů nebo událostí. Aplikaci tedy můžete používat kdykoli během roku. Přidejte svou událost, včetně rozpočtu, a poté začněte tyto dárky plánovat.

Aplikace nabízí tyto skvělé funkce:

 • Zadejte příjemce ručně nebo importujte ze svých kontaktů.
 • Uveďte podrobnosti o příjemci, jako jsou jeho narozeniny, výročí, zájmy, oblíbená barva, adresa a další.
 • Přidejte informace o daru pro cenu, množství, obchod, web a poznámky. U těchto dodávek můžete také přidat číslo objednávky, sledovací číslo a přepravní společnost.
 • Sledujte dary v procesu, jako je myšlenka, zakoupené, objednané, přijaté, zabalené a dané.
 • Nastavte si přístupový kód s Touch ID, aby vaše dárkové seznamy zůstaly soukromé před zvědavými očima.

GiftPlanner vám umožní zůstat na správné cestě při nakupování s pěkným přehledem každého seznamu událostí a místa, kde jsou dárky v procesu. Navíc můžete e-mailem zaslat zprávu o události, takže nakupování s jiným členem rodiny je mnohem jednodušší.

GiftPlanner je zdarma s nákupem v aplikaci pro synchronizaci zařízení a dalšími ikonami událostí.

4. Sledovač vánočních dárků (zdarma)

Pokud nepotřebujete spoustu dalších funkcí a chcete pouze základní aplikaci se seznamem dárků, podívejte se na sledovač vánočních dárků. Přidejte své příjemce, zadejte jejich dary a je to!

Aplikace vám poskytuje tyto skvělé funkce:

 • Přidejte každého příjemce pouze jeho jménem.
 • Klepnutím přidáte dárek pro příjemce, který zahrnuje cenu a to, zda byl či nebyl zakoupen.
 • Podívejte se na průběžný součet toho, co jste naplánovali a zakoupili pro každého příjemce.
 • Podívejte se na snadno čitelný graf nápadů a zakoupených dárků na osobu.

Sledovač vánočních dárků nemá tolik funkcí jako podobné aplikace, ale někdy je to nejlepší způsob, jak jít. Pokud tedy chcete základní aplikaci se seznamem dárků s čistým rozhraním, zkuste to.

5. Aplikace Christmas List (2,99 USD)

Naše poslední doporučená aplikace není k dispozici zdarma. Ale je robustní. Takže pokud máte velkou rodinu nebo velký dav lidí, za které si můžete koupit dárek, může být tato aplikace právě pro vás!

Vánoční seznam vám pomůže uspořádat vánoční seznamy a rozpočet pomocí několika jednoduchých kroků. Můžete dokonce přidat fotografie dárků a lidí ze své knihovny fotografií, schránky nebo fotoaparátu. Navíc je k dispozici volitelná funkce ochrany heslem, která zabrání jakémukoli zvědavému zraku v tom, aby se kolem něho díval.

Aplikace vám poskytuje tyto užitečné funkce:

 • Sledujte dary podle úkolů, zakoupených, odeslaných, přijatých a zabalených
 • Nastavte rozpočet pro každou osobu (nebo ne!)
 • Snadno sdílejte seznamy pomocí AirDrop, e-mailu, iCloud Drive nebo zpráv
 • Jakmile si vyberete obchod jako dárek, Vánoční seznam si tento obchod zapamatuje a automaticky vytvoří nákupní seznam pro tento obchod, aby vám pomohl zajistit vše, co potřebujete
 • Podívejte se na odpočítávání počtu nákupních dnů do Vánoc přímo v aplikaci
 • Tiskněte seznamy přímo z aplikace

Je to zábal!

Vše, co může snížit částku, kterou musíte udělat na dovolenou, je pomoc. Proto jsou tyto užitečné aplikace seznamů dárků Dandy tak užitečné. Sledujte svůj rozpočet, příjemce, vaše dary a buďte v této sezóně organizovaní.

Šťastné svátky!

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found