Zprávy Odznak oznámení aplikace se po přečtení textů nevymaže

iOS je pravděpodobně největší mobilní operační systém na planetě současnosti. Existuje mnoho různých způsobů, jak můžete software využívat nebo jej bez problémů používat stejně, jako je.

Existují však určité nuance týkající se softwaru, které mohou způsobovat frustrace, zejména v oddělení oznámení. Nedávno více uživatelů nacházelo chybu, která nedovolí vymazat odznaky z aplikace Zprávy.

Doporučené čtení

 • Jak obnovit iPad do továrního nastavení
 • iOS: Vše o DFU a režimu obnovení
 • Jak obnovit iPhone z iCloudu

Zdá se, že to primárně ovlivnilo ty, kteří reagují na zprávy na iPadu. Naštěstí existuje několik různých kroků, které můžete podniknout, aby tyto odznaky oznámení zmizely.

Vypněte oznámení „Zprávy“

První a nejjednodušší způsob, jak se pokusit dostat oznámení Zpráv pryč, je jednoduše je přepnout. Chcete-li tak učinit, postupujte takto:

 1. Otevřeno Nastavení
 2. VybratOznámení
 3. Přejděte dolů a klepněte naZprávy
 4. PřepnoutPovolit oznámenína „Vypnuto“

Zatímco odznak je problém, přepnutí všech oznámení by mělo pomoci. Po dokončení se vraťte na domovskou obrazovku a restartujte zařízení.

V případě iPadu nebo iPhone 8 / staršího jej můžete restartovat pomocí následujících kroků:

 1. Stiskněte a podržte horní (nebo boční) tlačítko, dokud se nezobrazí posuvník.
 2. Přetažením posuvníku zařízení zcela vypnete. *
 3. Po vypnutí zařízení znovu stiskněte a podržte horní (nebo boční) tlačítko, dokud neuvidíte logo Apple.

Pokud máte problémy se zařízením iPhone X, můžete jej restartovat takto:

 1. Stiskněte a podržte boční tlačítko a každé tlačítko hlasitosti, dokud se nezobrazí posuvník.
 2. Přetažením posuvníku zcela vypnete iPhone X. *
 3. Poté, co se váš iPhone X vypne, znovu stiskněte a podržte boční tlačítko, dokud neuvidíte logo Apple.

Po restartu zařízení jednoduše postupujte podle výše uvedených pokynů v opačném pořadí a znovu povolte oznámení ve Zprávách.

Kontrola aktualizací

Dalším nejjednodušším způsobem, jak se pokusit získat iPad nebo iPhone zpět do funkčního stavu, je zkontrolovat aktualizaci. Apple je proslulý vydáváním aktualizací „.1“, které opravují některé problémy, ale mohou způsobit jiné.

V takovém případě budete chtít znovu zkontrolovat sekci Aktualizace softwaru v Nastavení. Tady jsou kroky:

 1. OtevřenoNastavení
 2. VybratVšeobecné
 3. Klepněte naAktualizace softwaru

Pokud je k dispozici aktualizace, budete si ji chtít stáhnout a nainstalovat. Odtamtud budete muset počkat, až bude proces dokončen, a poté zjistit, zda se ve Zprávách vyskytly problémy.

Zálohování a obnovení

Takže jste vypnuli oznámení, aktualizovali své zařízení a stále máte problémy se zobrazováním „fantomových odznaků“. Poslední krok, který budete muset udělat, je možná nejrozsáhlejší, protože budete muset zařízení obnovit.

S pomocí iCloud a iTunes to nyní lze udělat docela snadno a je to bezbolestný proces. Ale než jednoduše obnovíte svůj iPad nebo iPhone, budete chtít provést zálohu.

Záloha

 1. Otevřeno Nastavení
 2. Nahoře klepněte na své Apple ID
 3. Vyberte svůj iPhone ze seznamu zařízení
 4. Klepněte na Zálohování iCloud
 5. Klepněte na Zálohovat hned

Vypnout funkci „Najít můj iPhone / iPad“

Dalším krokem před dokončením obnovení továrního nastavení je vypnutí funkce „Najít můj iPhone“. Pokud tuto funkci nevypnete, nebudete moci obnovit výchozí nastavení telefonu.

 1. Otevřeno Nastavení
 2. Nahoře klepněte na své Apple ID
 3. Vyberte svůj iPhone ze seznamu zařízení
 4. Klepněte na Najdi můj iPhone
 5. Vypnout
 6. Zadejte heslo Apple ID

Břidlici otřete

Nyní, když máte zcela novou zálohu a vypnuli funkci Najít můj iPhone, můžete nyní obnovit tovární nastavení iPhonu na původní nastavení. Tím úplně vymažete vše z vašeho iPhone a doufejme, že opravíte všechny chyby.

 1. Otevřeno Nastavení
 2. Vybrat Všeobecné
 3. Přejděte dolů a klepněte na Resetovat
 4. Klepněte na Vymazat veškerý obsah a nastavení
 5. Potvrdit

Je důležité si uvědomit, že pokud je k dispozici nová aktualizace softwaru, váš iPhone ji pravděpodobně stáhne a nainstaluje. Díky tomu bude váš telefon ve špičkové kondici díky nejnovější verzi iOS na palubě.

Obnovit ze zálohy

Kdykoli spustíte zařízení poprvé nebo provádíte obnovení, máte možnost zvolit zálohu. Toto je metoda, kterou budeme chtít zvolit, abyste neztratili žádné ze svých dříve uložených informací.

Je to docela jednoduché, protože budete muset postupovat podle pokynů, vybrat nejnovější zálohu a zbytek nechat na iPadu nebo iPhonu. Po dokončení se vše ve vašem zařízení zobrazí jako dříve.

Pokud vše půjde podle plánu, aplikace Zprávy vám již nebude dávat odznaky upozornění na přízraky. Zvuk v komentářích níže a dejte nám vědět, zda tyto kroky fungovaly pro vás!

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found