Jak obejít nastavení Apple Pay během aktualizace iPhone

Od chvíle, kdy byl vydán iOS 11.2, jsme zjistili, že mnoho lidí uvízlo v čekajících zprávách o nastavení plateb Apple na svém iPhone. Jakmile si stáhnete novou aktualizaci pro iOS a začnete instalovat software, bude od vás požadovat, abyste pro dokončení instalace nastavili Apple Pay. Pokud ignorujete nastavení Apple pay během upgradu, na obrazovce nastavení se zobrazí červené oznámení, které vás zřejmě nezbaví! Jak tedy sakra obejdeme nastavení Apple Pay?

Pokud službu Apple Pay na svém iPhone nechcete používat, nemusíte ji nastavovat. Po nastavení můžete obejít upozornění na výplaty Apple jednoduše provedením několika dalších kroků.

Jak obejít nastavení oznámení Apple Pay během upgradu iOS

 1. Jakmile svůj iPhone aktualizujete na nejnovější iOS, zobrazí se varování Apple pay, pokud jste jej během instalace obcházeli přímo na obrazovce Nastavení.
 2. Klepněte na „Dokončit nastavení vašeho iPhone“.
 3. V tomto okamžiku se zobrazí zpráva vyžadující přidání hesla pro vaše Apple ID.
 4. Sem zadejte své heslo a místo klepnutí na Hotovo klepněte na Zrušit.
 5. A je to. Tento proces by měl odebrat čekající oznámení o nastavení z vašeho iPhone.
 6. Později, pokud se rozhodnete jít cestou Apple Pay, můžete přejít na Nastavení> Peněženka a Apple Pay a může zahájit proces nastavení pro povolení této funkce ve vašem zařízení.

Tento konkrétní problém mě přiváděl k šílenství několik dní po aktualizaci iOS na jednom z mých iPhonů. Může být nepříjemné, když vám oznámení stále připomíná, že s nastavením není něco v pořádku, protože nepoužíváte volitelnou funkci poskytovanou společností Apple. Doufáme, že to Apple v budoucích verzích iOS upustí, aby uživatelé nemuseli vstupovat a výslovně se odhlásit z něčeho, aby bylo jejich nastavení košer.

Nelze posílat SMS z důvodu zprávy „Odeslat peníze přes Apple Pay“?

Nedávné aktualizace iOS 11 také představily novou funkci pro Apple Pay, která vám umožňuje posílat peníze prostřednictvím Apple Pay Cash jiným lidem pomocí vaší aplikace Zprávy. Skvělá vlastnost pro některé lidi, ale pro mnohé bolest hlavy!

Několik čtenářů se nedokáže dostat přes obrazovku propagace Apple Pay Cash při pokusu o text v aplikaci Zprávy. Místo toho uvidí vyskakovací okno pro „Odeslat peníze pomocí Apple Pay“ bez možnosti zavřít nebo odstranit tuto zprávu, kromě velkého tlačítka Pokračovat pro nastavení služby. Celá jejich obrazovka je blokována oznámením „Odesílejte peníze přes Apple Pay“!

Zdá se, že pro postup za tuto obrazovku musíte klepnout na tlačítko Pokračovat pro nastavení Apple Pay Cash. Mnoho našich čtenářů to ale NECHCÍ nastavit, jak tedy obejít tuto reklamu na Apple Pay Cash a vrátit se ke čtení a tvorbě textů?

Jak vypnout vyskakovací okno Apple Pay Cash Message

 • Na iPhonu přejděte naNastavení> Peněženka a Apple Pay> přepnout na Apple Pay Cash
  • Ve vyskakovací zprávě vyberte možnost Vypnout
 • Nebo jednoduše klepněte na tlačítko Pokračovat v Apple Pay Message ale nezadávejte žádné informace o kreditní kartě
  • Zadejte své Apple ID a heslo
  • Vyberte možnost dole a proveďte nastavení později v peněžence Apple

A jen abyste věděli, že když vypnete Apple Pay Cash, nevypne to Apple Pay.

Toto vyskakovací okno je způsob, jak vás Apple upozorní, že váš iPhone (a iOS) má nyní novou funkci, která vám umožňuje posílat peníze prostřednictvím iMessage. Není to nejlepší způsob, jak oznámit novou funkci, zvláště když požadujete citlivé informace o kreditní kartě!

Zabalit

Doufáme, že tyto rychlé tipy byly užitečné! Nejste si jisti, zda to bude i nadále fungovat s budoucími upgrady systému iOS, ale prozatím řešení funguje a otravné oznámení lze odebrat, aniž byste museli skutečně nastavovat Apple Pay na svém iPhone.

Pokud máte jakékoli dotazy nebo připomínky, dejte nám prosím vědět v níže uvedených komentářích.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found