Jak sledovat přátele v Apple Music na iOS 11

Apple Music je jednou z nejlepších platforem pro streamování hudby, jaké jsou dnes k dispozici. V aplikaci se skrývá spousta různých funkcí. Jednou z takových funkcí je schopnost sledovat přátele v Apple Music.

DOPORUČENÉ ČTENÍ:

 • Jak opravit, že Apple Music nefunguje
 • Přepínáte na Apple Music?
 • Jak nastavit a používat Apple Music

Proč následovat? Sledování přátel vám umožní rychle a snadno navzájem sdílet hudbu. Doufejme, že to pomůže naplnit vaši knihovnu a pomůže vám objevit novou hudbu, o které byste dříve neuvažovali. Dnes se podíváme na to, jak používat tuto funkci „Přátelé“.

Jak sledovat přátele v Apple Music

Kroky, jak sledovat všechny své přátele v Apple Music

 1. Otevřete Apple Music
 2. Dole klepněte na „Pro vás“
 3. Klepněte na svého avatara v pravém horním rohu
 4. Vyberte „Najít další přátele“

Odtud budete moci sledovat všechny své přátele, kteří se mohou objevit v tomto seznamu. Můžete však také vyhledat více sociálních platforem a najít ještě více lidí. Chcete-li tak učinit, budete jednoduše muset vybrat správnou síť sociálních médií.

Doporučené přátele

Zatímco sledování vašich přátel na Facebooku nebo Instagramu je v pořádku a hloupé, Apple Music má v rukávu ještě další triky. Tato aplikace má sekci „Doporučení přátelé“, která obsahuje lidi, o kterých si Apple myslí, že byste je měli sledovat.

Tuto část najdete takto:

 1. Otevřete Apple Music
 2. Dole klepněte na „Pro vás“
 3. Přejděte dolů na „Doporučení přátelé“

Jakmile najdete pravou část, můžete seznam zobrazit přejetím doleva nebo doprava. K dispozici bude poměrně velké tlačítko „Sledovat“, které přidá všechny známé, které poznáte, do seznamu svých přátel.

Hledat přátele

Možná jste se dostali do situace, kdy váš přítel hraje seznam skladeb, který chcete přidat. Ale nejsou na seznamu vašich přátel v Apple Music, což vyžaduje, abyste své přátele vyhledali.

Zde jsou kroky k vyhledání konkrétních přátel:

 1. Otevřete Apple Music
 2. Klepněte na panel „Hledat“
 3. Začněte psát jméno svého přítele a klepněte na klávesnici na „Hledat“

Pokud pouze zadáte jméno a stisknete vyhledávání, zobrazí se několik různých výsledků. Pokud však ve výsledcích vyhledávání přejdete dostatečně daleko, zobrazí se část s názvem „Lidé“.

Jakmile najdete přítele, kterého se snažíte najít, můžete klepnout na jeho jméno. Tím se dostanete na jejich profil, který zobrazuje seznamy skladeb a hudbu, kterou poslouchají. Jednoduše klepněte na velké tlačítko „Sledovat“ a přidají se do seznamu vašich přátel.

Jak přestat sledovat přátele

Poslední možností ve světě seznamů přátel v Apple Music je někoho nesledovat. To uděláte, pokud vaši přátelé ve skutečnosti neposkytují žádné seznamy skladeb nebo písničky k prohlédnutí a chcete svůj seznam vyčistit.

Kroky ke zrušení sledování přátel Apple Music

 1. Otevřete Apple Music
 2. Dole klepněte na „Pro vás“
 3. Klepněte na svého avatara v pravém horním rohu
 4. Přejděte dolů a vyberte přítele, kterého chcete přestat sledovat
 5. V jejich profilu klepněte na tlačítko „Sledování“ nahoře

Závěr

I když se Apple již nějakou dobu věnuje funkcím sociálních médií ve svých aplikacích, implementace v Apple Music může být opravdu pohodlná. Pokud máte nějaké další tipy nebo triky pro Apple Music, dejte nám vědět v komentářích níže.

Pokud mě chcete sledovat a zjistit, jakou hudbu poslouchám, jednoduše vyhledejte „Andrew Myrick“ (nebo @andymyrick) v Apple Music! Pojďme si vyměnit úžasné seznamy skladeb a písničky!

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found