Poznámky, které se nesynchronizují s Macbookem a iOS 10, postupy

Po vydání iOS 10 bylo nutné, aby uživatelé Mac upgradovali na OS Sierra, protože bez ní by se aplikace Notes nesynchronizovala. Nejlepší věcí na společném používání zařízení Apple je nyní to, že se vše synchronizuje, jako jsou obrázky, videa, audio, kontakty a dokonce i poznámky. Tolik lidí používá aplikaci Notes pro iOS k zaznamenávání věcí nebo udržování svých seznamů úkolů atd.

Pokud se z nějakého důvodu vaše aplikace Notes po upgradu na Sierra na MacBooku Pro přestala synchronizovat, existuje velmi jednoduché řešení.

Stane se to, že změny provedené v poznámce na vašem MacBooku nebudou synchronizovány s jinými zařízeními Apple, jako je iPhone nebo iPad. Změny provedené na ostatních zařízeních se však objeví v poznámkách pro Mac.

SOUVISEJÍCÍ: Jak vytěžit maximum z dokumentů PDF pomocí aplikace Notes

Neexistuje žádná odpověď na to, co způsobuje tento problém, ale řešením je přepnutí a opětné zapnutí možnosti iCloud pro aplikaci Notes.

Můžete udělat následující:

  1. V iPhonu nebo iPadu přejděte do Nastavení
  2. Nyní přejděte dolů, dokud neuvidíte iCloud, a klepněte na něj
  3. Zobrazí se seznam aplikací synchronizovaných prostřednictvím iCloud
  4. Pokud není zapnutá, přepněte na Poznámky
  5. Pokud je zapnutá, vypněte ji a chvíli počkejte, poté ji znovu zapněte

To by mělo stačit a vyřešit problém se synchronizací mezi vaším iPhone a Mac nebo iPad a Mac. Chcete-li otestovat, zda se problém zcela vyřešil, otevřete v počítači Mac aplikaci Notes a vytvořte novou poznámku. Nyní přejděte do aplikace Poznámky na vašem iPhonu nebo iPadu a zkontrolujte, zda poznámka existuje. Abyste mohli být okamžitě synchronizováni, ujistěte se, že je připojení wifi aktivní. Někdy synchronizace nějakou dobu trvá.

Pokud výše uvedené jednoduché kroky problém nevyřešily, můžete také zkusit odstranit aplikaci Notes a znovu ji nainstalovat. Zdá se, že to funguje i pro několik lidí.

Můžete si to také prohlédnout na webu iCloud.com, pokud se poznámky napsané ve vašem Macbooku synchronizují na webu cloudu. Pokud ano, měly by být viditelné na všech vašich zařízeních.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found