Nové příslušenství iSkin pro váš iPhone 4, 4S a iPad 2

iSkin je dobře známý pro svou řadu ochranných elektronických zařízení a nedávno vydal několik nových krytů právě včas pro nový iPhone 4S a iPad 2 a iPhone 4. Pouzdra obvykle vyrobená ze super měkkého silikonu pro iDevices jsou nyní vyrobena z kartáčovaného hliníku pro iPhone a kartáčovaného hliníku kartáčovaného / nylonu pro iPad 2.

Aura Skin

Navrženo speciálně pro iPhone 4 a iPhone 4S, je elegantní, trendy a k těmto gadgetům se perfektně hodí. Ultratenký rámeček chrání telefony, aniž by přidával objem. Přidaná šířka je necelých 1,6 mm. Design je dokonalým doplňkem designu iPhonu a tato technologie je již od jakéhokoli jiného designu navrženého společností iSkin.

Aura pohodlně zapadne přímo do telefonu a ponechá strategicky umístěné otvory pro reproduktory a porty. Lehký design vynechává extra váhu a objem, který je často spojován s pouzdry na telefony. Kůže aury je zatím k dispozici ve třech barvách: grafitová (tmavé uhlí), námořnická (modrá) a stříbrná (bílá).

Revo4 SE

Revo4 SE je další nový vzhled pro iPhone 4 a 4S. Vyrobeno z odolného japonského silikonu, který také poskytuje ochranu bez objemu. Díky funkcím, jako je štít ViSOR, který je dodáván s dotykovou zónou pro příjem hovorů, se prostě nemůžete pokazit. Tento případ je nejvhodnější použít, pokud bude váš telefon používán v prostředí, které není pro telefon příjemné. Revo4 SE je k dispozici v barvách jako modrá / černá, červená / černá, tmavě hnědá / bílá, žlutá / bílá, růžová / černá a tmavě hnědá / černá.

Aura2

Posledním novým skinem, který je k dispozici na serveru iSkin, je pouzdro aura2 pro iPad 2. Poskytuje ochranu celého těla v tenkém obalu a zahrnuje funkci Smart Cover. Ačkoli na trhu existuje řada foliových pouzder, žádný z nich není tak robustní, tenký nebo tak vysoké kvality. Aura2 umožňuje snadnou konverzi z víceúhlého zobrazovacího displeje pro sledování televize a filmů na ergonomický stojan na psaní.

Vyrobeno z nylonu z kartáčovaného kovu s podšívkou z mikrovlákna, Aura2 udrží obrazovku vašeho iPadu 2 bezpečnou a čistou. Kapsy na karty, které jsou tak promyšleně zahrnuty, jsou skvělým místem pro uložení papírů a dalších věcí, které chcete uložit na dosah ruky. Obsahuje také vnitřní kapsu, která je speciálně navržena tak, aby poskytovala ochranu před krádeží bezdrátové identity. Snadno ukládejte své kreditní karty! Aura je zatím k dispozici v námořnictvu, ale brzy budou vydány nové barvy.

Skiny pro iPhony budou stát kolem 39,99 $, zatímco skin pro iPad bude 99,99 $.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found