Nejlepší 5 nejlepších aplikací pro iPhone a iPad (vydání 2016)

Zde je 5 nejlepších aplikací pro váš iPhone, které jsou zdarma ke stažení.

Podívejme se na to, iPhone, který držíte v ruce, není nic jiného než skvěle vypadající a úhledný gadget, pokud by neexistovaly žádné aplikace. Právě tato úžasná aplikace rozzáří svět smartphonů. Když mluvíme o aplikacích, v dnešní době je jich tolik, že je těžké stáhnout tu nejlepší. Náš seznam úžasných aplikací pro iPhone / iOS - 2016 může tento problém vyřešit.

Začněme!

Strava

Pravidelně běháte nebo jezdíte na kole? Pokud ano, pak může být Strava aplikací, kterou potřebujete. Umožňuje uživateli sledovat jejich výkon stanovením cílů a sledováním denního pokroku. Zahrnuje žebříčky a výzvy, aby byla konkurenceschopnější. Nejzábavnější je to, že uživatelé mohou vytvářet své vlastní trasy a ostatní uživatelé je mohou vidět.

To vše za absolutně žádné náklady. Prémiová verze má však v nabídce ještě více nástrojů. Tato aplikace také získala titul aplikace roku na TechRadar Phone Awards.

Fotky Google

Ano, víme, že existuje tolik aplikací pro ukládání a sdílení fotografií, ale Fotky Google vynikají, protože poskytují neomezené úložiště. Dalším přesvědčivým důvodem pro použití je vysoká kompatibilita. Fotky Google můžete používat i na Androidu a na osobních počítačích.

Neomezuje se pouze na ukládání fotografií a videí, umožňuje dokonce upravovat obrázky a vytvářet koláže. Od kliknutí na obrázek až po jeho odeslání přátelům, budou Fotky Google vaším společníkem při správě vašich fotek a videí.

Periskop

Živá aplikace pro streamování videa na Twitteru, Periscope, přináší zábavu zpět do rovnice sociálních médií. Je určen pro ty jednotlivce, kteří ocení bezprostřednost a snadnost Twitteru a chtějí více vizuálního a grafického zpracování. Uživatelé mohou streamovat živá videa o sobě nebo sledovat jiné lidi. Mohou klást otázky a komentovat živě jako video streamy. A pro ty, kteří zmeškají živá videa, mají šanci sledovat video během příštích 24 hodin streamování, podobně jako Snapchat.

Používání je jednoduché, ale pro věci, o které se chcete stále vracet. Je to odpověď Twitteru na Meerkat. Hned od vydání se stala docela populární.

Spotify

Spotify je velmi populární hudební aplikace. Přestože Apple Music naberá na obrátkách, Spotify má silné kořeny v hudebních streamovacích službách. Tato aplikace má několik skvělých funkcí pro iOS, díky nimž se vaše zařízení stane mini jukeboxem. Odhaduje se, že Spotify má 30 milionů skladeb, takže si můžete poslechnout téměř jakoukoli skladbu od jakéhokoli umělce, žánru nebo éry.

Živé streamování je pro uživatele iOS zdarma, ale poslech skladeb offline stojí prémii, kterou stojí za to utratit, protože na Spotify je spousta hudby.

Průvodci Lonely Planet

Toto je aplikace určená pro batůžkáře a cestovatele. Najdete spoustu aplikací, které poskytují informace o destinacích po celém světě. To je místo, kde Guides rozlišuje, protože pokrývá pouze některá slavná města jako New York, Londýn, Barcelona a Paříž. Proto je jeho doména omezená, ale cílenější. A tato města se stala velmi turistickými a nabízejí tolik, že je to občas matoucí. Cílem aplikace je usnadnit cestování těmito městy a je velmi rychlá.

Zobrazuje informace za sekundu. Okamžitě zobrazuje podrobnosti o městě, jako jsou mapy, oblíbená místa atd. Obchody, restaurace a další památky najdete kliknutím na tlačítka maskovaná jako obrázky.

Aplikace Guides také nabízí plánování rozpočtu pro batůžkáře a jednodenní výletníky. Pro budoucí přístup si můžete přidat do záložek relevantní stránky. Nejlepší na informacích o této aplikaci je to, že je vytvářejí lidé, kteří tato místa milují a znají je velmi dobře. Funkce „Blízko mě“ funguje, když jste online, a informuje vás o věcech ve vašem okolí.

To je zatím vše, neváhejte přidat do seznamu a zůstaňte naladěni na další skvělé aplikace.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found