Přepínáte na Apple Music? Jak přesunout seznamy skladeb Spotify do Apple Music pomocí SongShift

Pokud jste v poslední době věnovali pozornost, možná jste si všimli většího zaměření na Apple Music. Dnes se podíváme na to, jak můžete přesouvat své seznamy skladeb ze Spotify pomocí SongShift a Houdini.

Jak se dalo očekávat, není to úplně snadné, pokud se pokoušíte provést tento úkol ručně. Rozhodnutí pro tuto trasu vyžaduje, abyste vytvořili a ručně našli každou skladbu, kterou chcete použít ve svých oblíbených seznamech skladeb.

Pokud jste si nedávno koupili HomePod a chtěli byste si vyzkoušet bezplatné 3měsíční předplatné Apple Music, abyste mohli Apple Music využívat naplno, tento článek vám pomůže s tipy, jak přesunout své seznamy skladeb Spotify do Apple Music.

Naštěstí existují některé možnosti v App Store, díky nimž je život mnohem jednodušší.

SongShift

První možností, na kterou se podíváme, je SongShift a osobní oblíbená položka. Nedávno jsem se přesunul ze Spotify do Apple Music, ale měl jsem bezpočet seznamů skladeb, které jsem nechtěl ztratit.

Navíc jsem nechtěl trávit hodiny a dny hledáním, hledáním a vytvářením seznamů skladeb v Apple Music. Díky SongShift je tento proces mnohem jednodušší a méně bolestivý.

Aplikace je zdarma ke stažení a po stažení jsou následující kroky, které musíte dodržet:

  1. Otevřete SongShift
  2. Připojte Apple Music
  3. Přihlaste se ke svému hudebnímu účtu
  4. Vyberte Spotify a přihlaste se ke svému účtu

Po dokončení budete chtít vybrat „Spustit nový posun“. Budete si však chtít vybrat Spotifypak Apple Music. Tím zajistíte, že se seznamy skladeb přesunou ze správné služby.

Jakmile je Shift spuštěn, budete muset nechat SongShift otevřený, zatímco dělá svou práci. Po dokončení můžete přejít do sekce Poslední.

Odtud můžete určit, zda byly nějaké skladby zmeškány. Pokud je to váš případ, budete chtít přejít na Apple Music a ručně je vyhledat a přidat.

SongShift je zdarma ke stažení, ale v aplikaci je nákup 3,99 $. Tím se odemknou všechny funkce aplikace, včetně následujících:

  • Automatická synchronizace -Posuny budou automaticky zkontrolovány na změny ve zdrojovém seznamu skladeb a do nakonfigurovaného cíle budou přidány nové skladby
  • Dávkové zpracování -Nakonfigurujte více směn najednou
  • Odebrat sponzorované reklamy -Odstraňte všechny sponzorované reklamy, aby se nezobrazovaly v celé aplikaci
  • Témata -Přizpůsobte si prostředí pomocí alternativních barevných motivů a možností ikon aplikací

Je také důležité si uvědomit, že SongShift se neomezuje pouze na Apple Music a Spotify. Místo toho aplikace nabízí portování seznamů skladeb, jako jsou Deezer, Hudba Google Play, YouTube a další streamovací služby.

Houdini

Zatímco SongShift je osobní oblíbený, Houdini je další možnost, která se nadále objevuje. Místo toho, aby se rozhodl pro nákup v aplikaci, má Houdini v App Store cenu 2,99 $.

Na rozdíl od SongShift je Houdini navržen tak, aby fungoval pouze mezi Apple Music a Spotify. Při prvním spuštění aplikace se vám zobrazí možnost, ze které služby chcete exportovat.

Protože přecházíme ze Spotify na Apple Music, budeme na této obrazovce chtít vybrat Spotify. Pokud je na vašem iPhone nainstalován Spotify, Houdini vás požádá o otevření aplikace. To slouží k ověření před pokračováním.

Nechte Houdini aplikaci otevřít a na stránce Autorizovat vyberte možnost „Dobře“. Po dokončení se zobrazí obrazovka s názvem „Importovat do“.

Protože přesouváme naše seznamy skladebna Apple Music, vyberte tuto možnost. Zobrazí se vyskakovací okno s požadavkem, aby Houdini získal přístup k Apple Music. Vyberte „OK“.

Jakmile povolíte přístup k Apple Music, zábava začíná. Zobrazí se seznam vašich seznamů skladeb Spotify. Můžete procházet a vybírat konkrétní možnosti nebo můžete klepnout na tlačítko „Vybrat vše“ dole.

Po výběru vašich seznamů skladeb Houdini spojí co nejvíce skladeb. Na obrazovce se dozvíte, že je shoda dokončena.

Pokud existují skladby, které nebyly nalezeny, zobrazí se v dolní části zpráva. Tyto skladby si budete chtít všimnout, abyste je mohli později ručně vyhledat.

Nyní jsme připraveni na to, aby Houdini zahájil přenos. Jednoduše klepněte na „Zahájit proces přenosu“ a zábava začne.

To může nějakou dobu trvat, ale zobrazí se obrazovka postupu. To vám řekne, že to může trvat několik minut a zároveň se v dolní části zobrazí procento dokončení.

Po dokončení přenosu budou vaše vybrané seznamy skladeb vytvořeny v Apple Music. Houdini má tlačítko, které vám umožní rychle spustit Apple Music.

Pokud chcete pokračovat v přenosu seznamů skladeb, měli byste se vrátit zpět k Houdinimu a postup opakovat, dokud nebudou vaše seznamy skladeb přeneseny.

Závěr

Díky velkému počtu různých aplikací v App Store se nemusíme starat o provádění těchto zdlouhavých úkolů. Místo toho máme aplikace jako SongShift a Houdini, které za nás udělají veškerou práci.

Pokud máte zkušenosti s některou z těchto aplikací, dejte nám vědět v komentářích níže. Při přechodu ze Spotify na Apple Music nám dejte vědět, které z těchto aplikací vám ušetřily drahocenný čas.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found