Vydání baterie iPad Pro 9.7, 7 tipů, které je třeba vyzkoušet před obnovením zařízení

Pro Lil Pro to nebylo posledních pár měsíců snadné. Za prvé, problém chyby 56, který byl nakonec vyřešen aktualizací iOS, a nyní si někteří uživatelé všimnou, že odtok baterie může být vyšší, i když je iPad Pro v pohotovostním režimu. Několik uživatelů zaznamenalo vybíjení baterie kolem 10% přes noc. Obvykle je na běžném iPadu, jako je mini, vybití baterie stojanu přibližně 1–3%. Při používání iPadu Pro není problém s baterií. Co dává?

iPad Pro 9.7 Problém s vybíjením baterie: Řešení

Obvyklou reakcí na tento druh problému je pokus o obnovení. Někteří uživatelé neviděli žádnou úlevu po obnovení z iCloudu. To by naznačovalo, že jedinou možností je obnovit zařízení pomocí iTunes. Apple postavil baterii iPad Pro pevně. Můžete tedy vyloučit, že má baterie problémy. Náš návrh je použít pouze obnovení pomocí iTunes jako poslední možnost. Zde je několik tipů, které byste měli zvážit, než se vydáte po trase obnovení.

  • IPad Pro může někdy spotřebovat přebytečnou baterii, pokud probíhá proces v zaseknutém režimu. Zkuste provést měkký reset na iPadu Pro. Připojte svůj iPad pomocí nabíjecího kabelu; stiskněte a podržte tlačítko napájení a tlačítko Domů asi 10 sekund, dokud neuvidíte logo Apple. Nechte zařízení nabít na 100% a poté jej začněte používat. Zjistěte, zda to ve vaší situaci něco změnilo.
  • Příběh starých manželek kolem Obnovení pozadí funguje také pro lil pro. Pokud jste zvyklí dostávat oznámení na iPhone nebo Apple Watch atd., Můžete zvážit vypnutí aktualizace pozadí pro aplikace jako Facebook, Twitter atd.
  • Vypněte nastavení datového roamingu - I ve starších iPadech jsme viděli, že wi-fi / mobilní nastavení může způsobit vybití baterie. Při řešení tohoto problému může pomoci vypnutí datového roamingu. Pokud máte Wi-Fi / Cellular iPad, můžete klepnout na Nastavení> Mobilní data> Vypnout. Totéž proveďte pro ostatní mobilní možnosti, tj. Mobilní data> Možnosti mobilních dat> Povolit vypnutí LTE a Vypnutí datového roamingu. Jakmile vypnete nastavení; dále je můžete přepnout zpět na ZAPNUTO. Toto jednoduché přepínání možností souvisejících s mobilními zařízeními může často vyřešit problémy s baterií na iPadu Pro, který má Wi-Fi i Cellular.
  • Když je iPad Pro v režimu spánku, vypněte Bluetooth. V nastavení Bluetooth můžete také zrušit spárování tužky Apple pomocí „Zapomenout na toto zařízení“. Zdá se, že to u některých uživatelů vyřešilo problém s vybíjením baterie.

  • Zkontrolujte nastavení automatického jasu. Vypnutí automatického jasu může být také baterie baterie. Zapnutím nastavení Automatický jas na ZÍSKÁTE na svém iPadu pro více šťávy. Chcete-li to provést, klepněte na Nastavení> Displej a jas a Zapnout automatický jas.
  • Podezřelá aplikace třetí strany. Někdy může aplikace třetí strany způsobit velké problémy s vybíjením baterie. Někteří uživatelé to zaznamenali v aplikacích, jako je Tweetbot, v některých případech. Chcete-li zjistit, zda nemáte aplikaci, která způsobuje tento problém, klepněte na Nastavení> Baterie. Dejte tomu minutu na naplnění baterie aplikací. pokud vidíte nějakou konkrétní aplikaci, která je na začátku seznamu a má využití baterie, které je mnohem vyšší než ostatní, můžete zvážit úplné smazání této aplikace a opětovnou instalaci zpět na iPad Pro 9.7.
  • Pokud nejste velkým fanouškem doporučení Spotlight Search nebo jej používáte minimálně, můžete vypnout nastavení, kde Spotlight hledá v aplikacích.

Není čas? Podívejte se na naše video tipy

souhrn

V současné době se zdá, že vypnutí nastavení BlueTooth funguje pro většinu lidí, kteří mají na svém iPad Pro iOS 9.3.2. Možnost, která nejlépe funguje pro lidi s iPadem Pro, který má Wi-Fi a mobilní síť, je třetí možností, kterou je přepínání a přepínání různých možností mobilních dat, včetně vypnutí datového roamingu.

Doufáme, že tyto tipy fungovaly pro vás a váš iPad Pro 9.7. Doufáme, že tyto problémy související s mobilními zařízeními a Bluetooth, které způsobují špatný výkon baterie, vyřeší příští aktualizace systému iOS.

Pomocí níže uvedených komentářů se podělte o všechny tipy, které vám pomohly vypořádat se se špatným výkonem baterie na vašich iPadech.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found